آژانس مسافرتی ساتراپ سیر

مجله گردشگری مسافرتی

سقوط هواپیمای اوکراینی در نزدیکی فرودگاه امام  (ره)
یک فروند هواپیمای اوکراینی (بوئینگ 737) اندکی پس از پرواز از فرودگاه امام خمینی (ره) سقوط کرد.
ادامه مطلب
زیباترین شهرهای اروپا برای داشتن یک سفر به یاد ماندنی
زیباترین شهرهای اروپا از نگاه گردشگران و به لحاظ معیارهای زیبایی‌شناسی بر اساس بافت شهری، طبیعت سرسبز، معماری‌های شگفت‌انگیز، آثار هنری و حتی بازارهای رویایی کریسمس آن‌ها انتخاب می‌شود.
تگ ها :
ادامه مطلب
نرخ عوارض خروج از کشور در سال 1399 مشخص شد!
میزان عوارض خروج از کشور برای سال 1399 افزایش پیدا کرد! طبق قانون اساسی و مطابق با عرف هر ساله، ریاست محترم جمهوری لایحه بودجه سالانه کل کشور در سال 99 را که ریز جزئیات درآمدها و هزینه‌های سال آینده دولت در آن گنجانده شده است را برای بررسی و تصویب به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد ؛ اما یکی از مهم‌ترین بخش‌های این لایحه برای بخش‌های مختلف صنعت گردشگری ایران، عوارض خروج از کشور در سال 1399 است
تگ ها :
ادامه مطلب
راهنمای سفر به قطر
راهنمای مسافرتی به قطر | Travel Guide To Qatar قطر کشوری عربی در جنوب خلیج فارس و در شرق شبه جزیره عربستان است که به دلیل در آمدهایی که از فروش نفت و گاز بدست آورده، به یکی از ثروتمندترین کشورهای منطقه تبدیل شده است. چند سالی است که این کشور به یک کلان کشور تبدیل شده است و گردشگران زیادی را میزبان است بطوریکه از لحاظ گردشگری هم در آمد خوبی دارد. اما مانند هر مقصد گردشگری دیگری لازم است تا اطلاعاتی نظیر جاذبه های گردشگری، مراکز خرید و همچنین رستوران و هتل های مناسب برای اقامت در این شهر را داشته باشید.
تگ ها :
ادامه مطلب

End of content

No more pages to load