آژانس مسافرتی ساتراپ سیر

تور قطر

تور قطر

شاید برای بسیاری رفتن به تور قطر یا به عبارتی داشتن یک سفر تفریحی در این سرزمین یک گزینه دور از ذهن به نظر بیاید؛ چرا که سفر به این کشور برایشان معمولا شامل یک توقف چند ساعته برای پرواز بعدی و رفتن به یک مقصد دیگر بوده است. این کشور در واقع 100 مقصد مختلف در دنیا را به هم متصل می‌کند و یکی از شلوغ‌ترین نقاط رفت و آمد در سفرهای بین‌المللی در منطقه خلیج فارس است.

بنابراین اگر قرار است در سفرتان در اینجا توقف داشته باشید توصیه می‌کنیم چند روزی را هم به گشت و گذار در این کشور کوچک اما دوست‌داشتنی اختصاص دهید. در تور قطر شما به یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا سفر خواهید کرد و می‌توانید مهمان‌نوازی عربی را تجربه کنید.

 دوحه یک شهر مدرن با گزینه‌های بسیاری برای خرید و دارای جاذبه‌های متعدد است. آفتاب همیشگی هم مطمئنا عاشقان ساحل و شنا را خوشحال خواهد کرد. مردم بسیاری از سراسر دنیا برای تجارت و کار به این سرزمین آمده‌اند، اینجا را خانه خود کرده‌اند و فرهنگشان را هم همراه آورده‌اند؛ یکی از جلوه‌های جالب توجه این گوناگونی فرهنگی در غذاها قابل دیدن است و در تور قطر شما می‌توانید غذاهایی خوشمزه از نقاط مختلف دنیا را بچشید.

محبوبیت قطر به عنوان سرزمینی برای زندگی و مهاجرت و هم مقصدی برای سفرهای تفریحی و توریستی هر روز در حال افزایش است. شهر پایتخت یعنی دوحه یکی از شهرهای پیشرو در منطقه خلیج فارس است که افقی شگفت‌انگیز دارد. این شهر زیرساخت‌های مدرن و گزینه‌های خرید عالی در سطح جهانی دارد و همچنین مقصدی عالی برای دوستداران هنر و فرهنگ است. دوحه به این مشهور شده که مکانی فوق‌العاده گران است، آن هم به لطف تمام امکانات و جلوه‌های زندگی لوکس که در همه جا دیده می‌شوند .

جاذبه‌های زیادی وجود دارند که بازدید از آنها رایگان است. یکی از بهترین آنها بزرگترین مجموعه هنرهای اسلامی در جهان است که می‌توانید به رایگان از آن دیدن کنید. موزه هنرهای اسلامی در دوحه به معنای واقعی کلمه شگفت‌انگیز است؛ خود ساختمان موزه یک جواهر معماری است و در داخل، مجموعه گردآوری‌شده از کارهای هنری اسلامی از 3 قاره به نمایش گذاشته شده‌اند. پارک موزه هنرهای اسلامی مکان‌های زیادی برای قدم زدن، پیک‌نیک‌های خانوادگی و لذت بردن از نسیم خنک خلیج دوحه دارد. بهترین ویژگی پارک اما منظره‌های فوق‌العاده زیبای افق نورانی و پر زرق و برق غرب شهر است که می‌توانید از آنجا ببینید.

یک راه دیگر برای لذت بردن از دیدن منظره‌های افق دوحه، سواری قایق‌های چوبی در دریا است. جهاز یک قایق چوبی سنتی است و شما می‌توانید آنها را کرایه کنید تا در اطراف خلیج دوحه بگردید.  جذابیت‌های این گشت دریایی دیدن منظره‌هایی بی‌نظیر از کورنیش، افق شهر، قصر امیر و دیگر جاذبه‌های شهر هستند. گشت‌های جهاز از سفرهای نیم‌روزه همراه با موسیقی و غذا تا یک سواری ساده یک ساعته را شامل می‌شوند. در حالی که اولی یک تجربه گران‌قیمت و لوکس به حساب می‌آید اما شما می‌توانید برای سفرهای ساده بر سر قیمت چانه بزنید و یک انتخاب مناسب با بودجه‌تان داشته باشید تا قیمت تور قطر خود را پایین بیاورید.

سوق واقف به تازگی و به شکل یک بازار قدیمی و سنتی عربی بازسازی شده است. مغازه‌دارها برای جذب بازدیدکنندگان، کالاهای خود را تبلیغ می‌کنند و رستوران‌ها موسیقی زنده دارند. البته توجه داشته باشید که خیابان‌‎های بیرونی سوق توریستی هستند و معمولا قیمت‌های فوق‌العاده بالایی دارند. اگر می‌خواهید در بخش خرید، قیمت تور قطر خود را پایین نگه دارید، باید به سراغ کوچه پس کوچه‌های داخل بازار بروید، جایی که می‌توانید سوغاتی‌ها، ادویه‌ها، چای و عطرهایی با قیمت‌های ارزان پیدا کنید. رستوران‌های داخل بازار هم ارزان‌تر هستند، مکان‌هایی که بیشتر مردم محلی در آنها غذا می‌خورند. همانطور که می‌بینید در یکی از ثروتمندترین و لوکس‌ترین کشورهای دنیا، شما همچنان راه‌هایی برای کاهش هزینه‌ها و در نتیجه داشتن یک تور ارزان قطر دارید.