آژانس مسافرتی ساتراپ سیر

تور قطر ، 31 شهریور نمایشگاه ساختمانی 98

  • مبدا: تهران
  • تاریخ شروع: 1398/06/31
  • هوایی
  • مقصد: دوحه
  • اعتبار تا: 1398/07/30
  • مدت اقامت: 4 شب

نمایشگاه خدمات ساختمانی قطر

نمایشگاه خدمات ساختمانی قطر از ۰۱ الی ۰۳ مهر ۱۳۹۸ در شهر دوحه کشور قطر برگزار می گردد. نمایشگاه خدمات ساختمانی قطر نمایشگاهی است چند منظوره که بخش هایی نظیر: بتن، پنجره ، در و نما، گرمایش و سرمایش، مدیریت تاسیسات، انرژی های تجدید پذیر، سلامت ، آموزش، ورزش و حمل و نقل را تحت پوشش قرار خواهد داد و تمامی فعالان حرفه ای پروژه های ساختمانی را از طریق این بخش های ویژه هدف قرار خواهد داد.

نمایشگاه خدمات ساختمانی قطربهترین مکان برای داشتن دسترسی مستقیم به خریداران ، مشارکت در برنامه های آموزشی، اجرای برنامه های بازاریابی جامع، یافتن جدید ترین کالا ها، خدمات و همچنین نوآوری ها به وسیله ٥ بخش صنعتی به نمایش در آمده در نمایشگاه است.  به وسیله نمایش زنده محصولات و کالاها، رویداد های آموزشی همزمان با نمایشگاه و فرصت های فراوان بازاریابی، شرکت در این نمایشگاه بهترین راه برای تامین کنندگان است تا با یکدیگر ملاقات نمایند، ارتباطات جدیدی ایجاد نمایند و به تبلیغ محصولات خود در یکی از بهترین مناطق برای فروش مواد و مصالح ساختمانی،  بپردازند.

این نمایشگاه همچنین کارگاه های آموزشی معتبری را برای فعالان حرفه ای این صنعت از ساختمان سازی و محیط زیست، توزیع کنندگان، فعالان بخش های در، نما و پنجره، توزیع کنندگان شیشه و فلزات، مدیران تاسیسات، مشاورین نمای خارجی ساختمان و همچنین سرمایه گذاران و عمده فرشان ارائه خواهد داد. با حمایت بی دریغ مقامات صنعت توریسم و گردشگری کشور قطر، نمایشگاه خدمات ساختمانی قطربهترین مکان را برای شرکت هایی فراهم خواهد کرد که در جستجوی توسعه کسب و کار خود در بازار ساخت و ساز قطر هستند.

ردیف به مدت اقامت توضیحات
1 دوحه 4 شب
ردیف خدمت تعداد توضیحات
1 گشت شهری
2 ترانسفر
3 بیمه مسافرتی
4 لیدر فارسی زبان
5 ویزا
ردیف مدرک تعداد
1 پاسپورت با 7 ماه اعتبار
ردیف نام و نام خانوادگی تلفن