آژانس مسافرتی ساتراپ سیر

مراکز خرید پوکت

05 اسفند ، 1397
شکوه
0 کامنت
تگ ها :

مراکز خرید پوکت

شهر پوکت در کشور تایلند یکی از مهم ترین مقاصد گردشگرانی است که با تور پوکت به کشور تایلند سفر می کنند,پوکت علاوه بر جاذبه های گردشگری بسیار و مناطق سرسبز مراکز خرید متعدد نیز وجود دارد. شما می‌توانید با حضور در این مراکز خرید از معتبر ترین برند های دنیا خرید و استفاده کنید . پوکت شهری با لول مناسب در خرید با کیفیت بالا همواره توجه گردشگران را نسبت به خرید در مراکزهای خرید در پوکت جلب کرده است.

مرکز خرید جانگ سیلون
در مرکز شهر پوکت مرکز خریدی واقع شده است. معماری این مرکز خود جاذبه ای برای گردشگرانی است که به این شهر سفر می کنند. در کنار این معماری زیبا نورپردازی فوق العاده آن نیز جای دیدن دارد. بیش از 200 مغازه در مرکز خرید جانگ سیون وجود دارد که از لباس تا لوازم کامپیوتری الکتریکی را شامل می شود که همگی از برندهای معتبر دنیا هستند. نکته قابل توجه این مرکز این است که هر روز 5 فیلم در سینماهای این مرکز پخش می شود که از جدیدترین و تازه ترین فیلم های دنیای سینما است.


پوکت ویکند مارکت
بازاری 2 قسمتی که یک قسمت آن سرپوشیده است و قسمت دیگر آن روباز است. قسمت سرپوشیده مخصوص اجناس دست دوم از لباس های زنانه و مردانه تا حیوانات زنده و عتیقه جات و حتی وسایل دزدان دریایی است. شاید در نگاه اول گردش در این قسمت از بازار جذاب دیدنی نباشد اما بعد از یک گردش کوتاه متوجه خواهید شد جاذبه های موجود در این قسمت از این مراکز خرید خیلی هم بد نیست. در این مرکز هم مثل خیلی از مراکز خرید نگران گرسنگی نباشید چون م یتوانید در قسمت ورودی اصلی سمت راست انواع غذاها را بخورید حتی حشرات سرخ شده.

مرکز خرید جیم تاپسون
فروشگاه لباس با چند شعبه در سراسر تایلند که یکی از آن ها در پوکت قرار دارد. نام این فروشگاه همان طور که مشخص است نامی آمریکایی است. او پس از پایان جنگ جهانی دوم به تنهایی صنعت نساجی تایلند را در دست گرفت. اینکه در سال 1976 چرا و چگونه در ارتفاعات کوه های مالزی ناپدید شد هنوز کسی جواب نداده است. این اتفاق مشکوک همچنان سر بسته باقی مانده است. این فروشگاه از معروف ترین فروشگاه های لباس است که می توانید انواع لباس با پارچه های مختلف را در آن پیدا کنید.

مرکز خرید باناناواک
یک مرکز تجاری تازه تأسیس و جدید در 100 متری سوی بانگلا. فضای داخلی این مرکز تجاری با نورهای آبی رنگ و قرمز، ساختار فلزی، سقف بلند، سعی دارد شما را به فضایی تخیلی و علمی مثل سفینه فضایی ببرد. در این مرکز اتاق اسپام هم وجود دارد که می توانید از آن لذت ببرید. احتمالا در این مرکز محصولات و لوازم آرایشی و بهداشتی را بیشتر ببینید و از تنوع این محصولات با برند های مختلف متعجب شوید. یک باغ سرپوشیده به همراه صوت آرام موسیقی گوش شما را نوازش خواهد کرد.


 
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی