آژانس مسافرتی ساتراپ سیر

سقوط هواپیمای اوکراینی در نزدیکی فرودگاه امام (ره)

18 دی ، 1398
شکوه
0 کامنت

سقوط هواپیمای اوکراینی در نزدیکی فرودگاه امام

یک فروند هواپیمای اوکراینی (بوئینگ 737) اندکی پس از پرواز از فرودگاه امام خمینی (ره) سقوط کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی فرودگاه امام خمینی، یک فروند هواپیمای مسافربری بویینگ ۷۳۷ متعلق به خطوط هوایی اوکراین پس از پرواز از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد کیف دچار نقص فنی شد و در منطقه پرند سقوط کرد.
اخبار اولیه حاکی است این هواپیما که عازم کیف پایتخت اوکراین بوده است ۱۷۰ مسافر داشته است.

  کولیوند :: همه مسافران هواپیمای اوکراینی جان باختند

رئیس اورژانس کشور گفت: بنده در صحنه حضور دارم و متاسفانه با توجه به سقوط هواپیمای اوکراینی، تمام مسافران جان باخته اند و کسی زنده نمانده است.
پیرحسین کولیوند در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: اورژانس، اولین گروه حاضر در صحنه بوده است و ما در تلاش هستیم تا اجساد جان باختگان را جمع آوری کنیم.
وی اضافه کرد: مسافران این حادثه در حال حاضر قابل شناسایی نیستند و بدن‌های آنان متلاشی شده است.

جعفرزاده :: منتظر اعلام نظر کارشناسی هستیم
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: تعداد دقیق مسافران پرواز بوئینگ ۷۳۷ اوکراینی به مقصد کی یف، ۱۶۷ نفر و تعداد خدمه ۹ نفر است.
جعفرزاده در ارتباط زنده با شبکه خبر افزود: ساعت ۶ و ۱۲ دقیقه صبح امروز هواپیمایی مسافربری بویینگ ۷۳۷ متعلق به خطوط هوایی اوکراین پس از ترک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به مقصد کیف پایتخت اوکراین دچار سانحه شده و بین پرند و شهریار سقوط کرده است.

وی گفت: تیم کارشناسی به محل سقوط هواپیما به محل اعزام شدند تا نتیجه و چگونگی سانحه را مشخص کنند که ما نیز منتظر نتیجه بررسی‌های هستیم.
جعفرزاده افزود: تعداد مسافران این هواپیما ۱۶۷ نفر بود که به همراه ۹ خدمه پرواز همگی در این سانحه جان باختند.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی