آژانس مسافرتی ساتراپ سیر

رویدادها

سقوط هواپیمای اوکراینی در نزدیکی فرودگاه امام  (ره)
یک فروند هواپیمای اوکراینی (بوئینگ 737) اندکی پس از پرواز از فرودگاه امام خمینی (ره) سقوط کرد.
ادامه مطلب
نرخ عوارض خروج از کشور در سال 1399 مشخص شد!
میزان عوارض خروج از کشور برای سال 1399 افزایش پیدا کرد! طبق قانون اساسی و مطابق با عرف هر ساله، ریاست محترم جمهوری لایحه بودجه سالانه کل کشور در سال 99 را که ریز جزئیات درآمدها و هزینه‌های سال آینده دولت در آن گنجانده شده است را برای بررسی و تصویب به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد ؛ اما یکی از مهم‌ترین بخش‌های این لایحه برای بخش‌های مختلف صنعت گردشگری ایران، عوارض خروج از کشور در سال 1399 است
تگ ها :
ادامه مطلب
قطار تهران وان ترکیه
قطار تهران وان ترکیه امروز قصد داریم در این مقاله به بررسی موضوع قیمت بلیط قطار تهران وان ترکیه بپردازیم. شهر وان در شرق کشور ترکیه واقع شده است. این شهر از زیبایی زیادی برخوردار است و مردم این شهر به زبان کردی صحبت می کنند، از جاذبه های گردشگری فراوانی بهره مند است که مورد توجه بسیاری از توریستان و گردگشران قرار می گیرد.
تگ ها :
ادامه مطلب
نمایشگاه های دبی
مهمترین نمایشگاه های دبی کشور امارات در پنجاه سال گذشته رشد چشمگیری را از منظر اقتصادی و تجاری در اکثر شهرهای خود داشته است، اما بیشتر این تغییرات مربوط به دبی می باشد. این شهر با توجه به موقعیت منطقه ای و همچنین پل ارتباطی بین اروپا و آسیا دارای پتانسیل بالایی برای جذب سرمایه گذاری است. دبی با گسترش تجارت آزاد و تسهیل شرایط برای بازرگانان باعث شده علاوه بر مقصد گردشگری تفریحی به عنوان مقصدی برای سرمایه گذاری و همچنین محلی برای گردهمایی متخصصان و سرمایه گذاران شده است.
تگ ها :
ادامه مطلب

End of content

No more pages to load